Czy osocze bogatopłykowe jest bezpieczne dla kobiet wciąży?


Jednym z zabiegów cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród Panów jak i Pań jest ten z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Jest to bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, które potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. Zawdzięcza to temu, że osocze bogatopłytkowe uzyskiwane jest bezpośrednio z krwi osoby, która poddała się zabiegowi, co pozwala uniknąć wystąpienia nietolerancji organizmu na podane czynniki.

Zwalczanie zmarszczek dla brzemiennych

To rozwiązanie, które pomaga nie tylko w zwalczaniu zmarszczek czy przebarwień skórnych, ale również w usuwaniu bruzd czy wypełnianiu blizn. Poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu staje się ona znacznie lepiej odżywiona oraz dotleniona. W efekcie nabiera nie tylko zdrowego wyglądu, ale również i niezbędnej elastyczności. Metoda ta stosowana jest również u osób, które mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Osocze bogatopłytkowe poprawia porost włosów a jednocześnie dzięki niemu stają się one mocniejsze i zdrowsze.

Proces gojenia się

Metoda ta znajduje zastosowanie także w przypadku wszelkiego rodzaju urazów. Między innymi przyspiesza ona proces gojenia po porodzie się ran zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Ponadto bardzo dobrze sprawdza się w przypadku kontuzji łokcia, kolana, więzadła czy też ścięgien. Dzięki niemu proces regeneracji trwa znacznie krócej przy zapewnieniu uszkodzonym fragmentom odpowiedniej ilości niezbędnych do tego substancji. Rozwiązanie to jest bardzo powszechne w medycynie estetycznej jak i sportowej a nawet i w stomatologii dzięki swoim dużym możliwościom.